خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

برای اولین بار در تاریخ ورزش شوش ، مسابقات کشتی پهلوانی شهر در شوش برگزار می شود

   

  برای اولین بار در تاریخ ورزش شوش ، به همت  اداره ی ورزش و جوانان ، هیئت کشتی ، اداره ی میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری « آئین مسابقات  بزرگ انتخاب  پهلوان شهر » برگزار می شود .

   

   

   

   

  رشید هدایتخواه رئیس اداره ی ورزش و جوانان شهرستان شوش در این راستا  عنوان نمود : در این رویداد بزرگ که از این به بعد هر ساله برگزار می شود ، علاوه بر اهدا جایزه ی نفیس به نفر برتر مسابقات ، بازوبند پهلوانی یک ساله به بازوی نفر اول مسابقات بسته خواهد شد .

   

  وی افزود  در این مسابقات که در تاریخ ورزش شوش برای اولین با با هماهنگی مدیر کل اداره ی ورزش و جوانان استان خوزستان در این دیار برگزار می شود ، محدودیت سنی ندارد و شرکت برای  همشهریان مذکر از نوجوانی تا کهنسالی بلامانع است .

   

  رئیس اداره ی ورزش و جوانان شهرستان شوش سپس از زمان برگزاری این مسابقه ی بزرگ خبر داد و تصریح نمود : روز پنجشنبه 30 اردیبهشت  به مناسبت ولادت حضرت علی اکبر(ع) ، روز جوان و روز جهانی موزه و میراث فرهنگی ساعت 22 در کنار قلعه ی شوش  1395 برگزار می شود .

   

  وی چگونگی برگزاری مسابقات و همچنین مکان ثبت نام  را به گفت و گوی بعدی موکول نمود . 


  این مطلب تا کنون 12 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : ورزش ,مسابقات ,برگزار ,اداره ,جوانان ,نمود ,جوانان شهرستان ,رئیس اداره ,میراث فرهنگی ,تاریخ ورزش ,برای اولین ,
  برای اولین بار در تاریخ ورزش شوش ، مسابقات کشتی پهلوانی شهر در شوش برگزار می شود

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده